BAJM w Opolu

opole1.jpgW sobotni wieczór BAJM wystapił w wypełnionym po brzegi Amfiteatrze w Opolu. Fani zgotowali zespołowi niesamowite przyjęcie. Od pierwszych taktów "Piechotą do lata" śpiewali razem z Beatą i razem z nią się wzruszali. Dziękujemy za wspaniałą atmosferę i wiele ciepłych słów po koncercie:

 

 

 

 

"Beatko, dziękuję Ci za Plamę na ścianie szczególnie...za moc i siłę jaką mi dajesz tym, co robisz! Maryś dzięki za lekkość dźwięków w Krótkiej Historii. Krzyś dzięki za Moc jaką nabiera perkusja dzięki Tobie. Pozostałym członkom za wspaniały kolejny wieczór z Wami".

 

"Na mnie zrobiły ogromne wrażenie "Dwa serca dwa smutki".  Utwór grany jest na każdym koncercie, ale to właśnie tam - w Opolu -  wykonanie było takie niesamowicie prawdziwe, rozdzierające...  Najpiękniejsze z tych, które słyszałam do tej pory"

 

"Koncert w Opolu był najlepszym na jakim byłam.  Był prawdziwy od początku do końca. Na taki czekałam, takiego chciałam.  Prawdziwe emocje są najcenniejszą rzeczą, jaką można wynieść z koncertu. Dziękuję"

Najbliższe koncerty

NAJBLIŻSZE KONCERTY

"Blondynka" , "Góra dół" - nowe single BAJMu.